top of page
  • Ten Classes

    159$
     
    Use within 2 1/2 months
    Valid for 74 days
    • Choose any 10 Classes On-Line and or In-Person
  • 1-on-1 30 Minutes

    600$
     
    10 Session Package
    Valid for 3 months
    • In Person or Virtual Personal Training
  • 1-on-1 45 minutes

    750$
     
    10 Session Package
    Valid for 3 months
    • In-Person or Virtual Personal Training
  • Group - 45 minutes

    550$
     
    2 People (priced per person)
    Valid for 3 months
    • 10 Session Package
  • Group - 45 Minutes

    375$
     
    3 people (priced per person)
    Valid for 3 months
    • 10 Session Package
  • Group - 45 Minutes

    300$
     
    4+ people (priced per person)
    Valid for 3 months
    • 10 Session Package
  • RISE Group Nutrition

    225$
    Every month
    Priced Per Person: For individuals seeking peer support
    Valid for 3 months
    • 12-week program
    • Contact Us for Next Group Program Dates/Times
  • Individual Nutrition

    367$
    Every month
    Personalized nutritional support & counseling
    Valid for 3 months
    • Individual 12-week Program
bottom of page